Systemy meblowe – Internetowy sklep meblowy – Meble Wersal

Sklep meblowy online Meble Wersal to miejsce, w którym znajdziesz nowoczesne oraz klasyczne wyposażenie do swojego domu. Polecamy komfortowe meble tapicerowane , a także funkcjonalne i proste w aranżacji kolekcje mebli systemowych. Wśród naszych propozycji znajdują się produkty do kuchni, salonu, jadalni, pokoju dziennego, sypialni, a także pokoju dziecięcego lub młodzieżowego. Bogaty wybór zróżnicowanych pod względem kolorystyki, wielkości i wzornictwa modeli sprawia, że na pewno znajdziesz tu meble dla siebie! Zamówienia powyżej 2,5 tys. złotych na terenie całego kraju objęte są darmową dostawą. Istnieje również możliwość zakupów na raty.

Zobacz więcej: meble modułowe

Klej do wykładzin – Kleje przemysłowe – Bostik Polska

Oferta, którą przedstawiamy jako przedsiębiorstwo Bostik to kleje montażowe i uszczelniające – wszystkie artykuły bazują na nowoczesnej technologii klejowej. Asortyment obejmuje między innymi:

 • inteligentne kleje rozpuszczalnikowe, hybrydowe, poliuretanowe i oparte na dyspersji wodnej,
 • kleje do przygotowania powierzchni, klejenia podłóg drewnianych i wykładzin oraz hydroizolacji,
 • kleje do artykułów higienicznych dla dzieci oraz dorosłych kobiet i mężczyzn,
 • kleje przemysłowe wykorzystywane w motoryzacji, lotnictwie, transporcie i branży opakowaniowej.

Siedziba firmy Bostik mieści się w Sadach. Dostarczane produkty wyróżniają się trwałością, wydajnością i bezpieczeństwem eksploatacji.

Zobacz więcej: klej do wykładziny

Auto szrot trójmiasto – Kasacja pojazdów Pomorskie – Auto skup Trójmiasto

Rozważasz sprzedaż samochodu? W Auto Skup Trójmiasto kupujemy pojazdy używane. Nawet takie, które są uszkodzone, spalone albo powypadkowe. Jeśli więc zależy Ci na czasie i zredukowaniu procedur do minimum, zachęcamy do współpracy! Poza prowadzeniem skupu zajmujemy się też holowaniem i złomowaniem pojazdów oraz oferujemy pomoc drogową. Nasz zespół tworzą profesjonaliści, którzy podchodzą do swojej pracy z pasją. Dzięki temu możesz liczyć na nasze zaangażowanie i mieć pewność, że oferowane przez nas usługi, w tym również pomoc w zakupie pojazdów, realizowane są na bardzo wysokim poziomie. Do współpracy zapraszamy zarówno osoby prywatne, jak i przedstawicieli firm!

Zobacz więcej: https://autoskuptrojmiasto.pl/

Automatyka budynkowa – Systemy zarządzania budynkami – Apa Group

W firmie APA Group zajmujemy się opracowywaniem oraz wdrażaniem technologii, które ułatwiają życie człowieka. Zajmujemy się między innymi automatyką przemysłową (optymalizacją linii produkcyjnych), a także automatyką budynkową (Building Management System). Z przyjemnością pomagamy klientom dostosować rozwiązania do ich potrzeb i zawsze służymy:

 • pełnym wsparciem na wszystkich etapach wdrażania,
 • profesjonalnym doradztwem.

Jesteśmy partnerem, któremu można zaufać. Technologie APA mają przede wszystkim służyć człowiekowi, dlatego są uniwersalne, skalowalne oraz funkcjonalne. Dostarczamy rozwiązania dopasowane do potrzeb obiektów przemysłowych, wielkopowierzchniowych i magazynowych, a także dla budownictwa indywidualnego.

Zobacz więcej: https://www.apagroup.pl/

Dynamics Microsoft – Symbioza IT

Symbioza.IT to przedsiębiorstwo informatyczne z Poznania, która proponuje rozwiązania business intelligence dla różnych przedsiębiorstw. Grupa konsultantów biznesowych i inżynierów informatycznych udziela wsparcia klientom dostarczając technologię IT. Profesjonalne świadczenia firmy to też wydruki 3D, doradztwo technologiczne czy konsultacje RODO. Symbioza.IT oferuje takie rozwiązania jak administracja sieci komputerowych, tworzenie oprogramowań wspomagających pracowników i klientów oraz udoskonalających pracę. Działania firmy to też outsourcing IT w Poznaniu i Wielkopolsce, w tym budowa i zarządzanie siecią, helpdesk i administracja infrastrukturą IT. Warto zapoznać się z tą propozycją!

Kominy wentylacyjne – Komin-center

Komin-Center to sklep internetowy dostarczający kominy (np. stalowe i wentylacyjne) oraz akcesoria kominowe wyprodukowane w Polsce. W ofercie są m.in. nasady kominowe i rury, daszki na komin i inne fundamentalne elementy do zbudowania komina. Dostępny jest również zestaw rekuperacyjny – skrzynki rozprężne i rozdzielcze, kanały i rury wentylacyjne, części przyłączeniowe i inne akcesoria. Zespół Komin-Center tworzą specjaliści, którzy podpowiadają, jakie produkty wybrać przy ocenie indywidualnej sytuacji klienta – zarówno prywatnego, jak i reprezentującego firmę (np. wspólnot mieszkaniowych). Kominy i akcesoria kominowe można zamawiać także przez telefon. Wysyłka realizowana jest w Polsce i do innych krajów. 

Karty magnetyczne – Karta Plastikowa

Sklep online Karta Plastikowa sprzedaje szereg produktów opartych na nowoczesnej technologii   RFID (Radio-Frequency Identification), w tym między innymi: etykiety, karty zbliżeniowe, czytniki, drukarki, tagi, breloki i opaski. Oferta kierowana jest do właścicieli przedsiębiorstw produkcyjnych i magazynowych, a także dyrektorów bibliotek, sądów, hoteli, szpitali, pralni, archiwów i laboratoriów. Produkty RFID stosuje się dla poprawienia przebiegu pracy, ponieważ pozwalają na przechowanie dużej ilości informacji i wykonywanie odczytów z zachowaniem odległości. Znaczniki RFID są odporne na uszkodzenia. Sklep cechuje się szybką realizacją zamówienia, konkurencyjnymi cenami i merytoryczną obsługą klienta.

Remonty mieszkań Kraków – Mam Fach

Mam Fach jest portalem ogłoszeniowym dla zawodowców – specjalistów prowadzących działalność gospodarczą lub osób fizycznych. Jest jedynym takim agregatorem specjalistów w Polsce. Platforma ogłoszeniowa oferuje przestrzeń dla zamieszczania i wyszukiwania ogłoszeń i specjalistów z rozmaitych dziedzin. Portal przoduje w szczególności:

 • funkcją importowania opinii z google maps,
 • mapą zasięgu działalności fachowca,
 • opcją dodawania ofert pracy,
 • opcją sprawdzenia dostępności lub braku fachowca.

Mam Fach oferuje ogłoszenia specjalistów w okolicy i stwarza możliwość zamieszczania ofert pracy. To niezawodne źródło informacji zarówno dla fachowców jak i pracodawców.

Laweta z niemiec do Polski – Car Porter

Car Porter jest profesjonalną firmą oferującą transport samochodu na lawecie. Pomoc drogowa, która jest dostępna 24 godziny na dobę, obejmuje rzetelne usługi w zakresie transportu:

 • samochodów osobowych,
 • aut sportowych,
 • samochodów dostawczych,
 • łodzi, motocykli i skuterów.

Laweta, na której przewożone są pojazdy w ramach transportu oferowanego przez Car Porter zapewnia bezpieczeństwo. Wszystkie auta przekazane pracownikom firmy są odpowiednio zabezpieczone i ubezpieczone, a kierowcy posiadają właściwe kwalifikacje, które uzupełniają regularne szkolenia. Każdy klient ma gwarancję, że decydując się na transport samochodów na lawecie przez Car Porter oddaje swoje auto w ręce specjalistów.

Galmet pompa ciepła – Instal-Konsorcjum

Instal-Konsorcjum to przedsiębiorstwo reprezentujące 31 hurtowni z całego kraju. Strefa instalatora to obszar, gdzie klienci mają okazję poznania wyjątkowej oferty wielu firm i skorzystania z bogatego pakietu programu partnerskiego. Instalacje grzewcze, instalacje sanitarne to towary, stanowiące główny filar firmy. Instal-Konsorcjum reprezentuje hurtownie na wielu płaszczyznach, między innymi w dialogach z producentami, w kontaktach biznesowych czy handlowych.

Instal-Konsorcjum gwarantuje firmom bezpieczeństwo a także przewagę nad konkurencją. Proponowane przez grupę produkty to między innymi instalacje, ogrzewania, rekuperatory czy klimatyzacje i wentylacje.